Antologia opowiadań "Rok 2012"

Obrazek użytkownika Redakcja Po Przecinku
4.12.2012
Antologia Rok 2012 Antologia Rok 2012
  • Okładka antologii "Rok 2012"

Oficyna Wydawnicza RW2010 wydaje antologię opowiadań "Rok 2012". 29 utworów od 15 autorów. Po Przecinku jest patronem medialnym tego wydania.

Wydawnictwo zadebiutowało rok temu, dokładnie 6. grudnia. Publikacja jest więc zarówno podsumowaniem działalności jak i mikołajkowym prezentem dla czytelników. Wydanie antologii jest także podziękowaniem dla autorów za rok wspaniałej pracy i dzieleniem się z czytelnikami swoją twórczością. 

W jaki sposób wybrano teksty? W antologii znalazły się opowiadania tych autorów, którzy w ciągu minionego roku opublikowali w oficynie przynajmniej jedną książkę. Wybrano te teksty, które cieszyły się największą popularnością wśród czytelników, czyli miały najwięcej „pobrań” z serwisu RW2010. Aby uniknąć nieporozumień i nie wartościować zebranych tekstów, wydawca ułożył je w porządku alfabetycznym według tytułów.

A o to lista autorów: Romuald Pawlak, Maciej Ślużyński, Andrzej W. Sawicki, Agnieszka Hałas, Jan Siwmir, Dawid Juraszek, Andrzej Rodan, Joanna Łukowska, Tomasz Mróz, Piotr Mrok, Aneta Rzepka, Martyna Goszczycka, Dawid Juraszek, Marian Kowalski, Andrzej Paczkowski, Grzegorz Krzyżewski, Dariusz Kankowski, Maciej Tyran.

Ci którzy znają już Oficynę RW2010 domyślają się, że wydanie ma formę elektroniczną. "Aby powstała ta książka, nie wycięto ani jednego drzewa" - czytamy we wstepie do wydania. Jutro po godzinie 13 oficjalna premiera - będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, a później zrecenzujemy dla was zbiór opowiadań.

Bedziemy także współpracować z wydawnictwem przybliżając wam najciekawsze pozycje. Zapraszamy do lektury i wraz z wydawcą życzymy wszystkim... Zaczytanych Świąt!