Międzynarodowa konferencja naukowa online pod patronatem Po Przecinku

Obrazek użytkownika Redakcja Po Przecinku
17.05.2014

Mamy zaszczyt poinformować, że gazeta Po Przecinku jest patronem medialnym niezwykłego wydarzenia, międzynarodowej konferencji naukowej online, której tematyka zamyka się w temacie: Pomiędzy działaniami w przestrzeni społecznej a medialnej. Współczesne strategie komunikacyjne i integracyjne.

fot. Bucky J/flickr (CC BY-SA 2.0)

Konferencja, która odbędie się 19 maja 2014 r. jest możliwością wymiany myśli naukowej pomiędzy ośrodkami z Polski i Niemiec. Pomysłodawcą jest dr Katarzyna Bocheńska-Włostowska (prorektor ds. Dydaktyki Uczelni Warszawskiej oraz Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych), która jest stałym współpracownikiem naszej redakcji. Na zaproszenie Uczelni Warszawskiej do współorganizowania Konferencji przystąpiły zarówno polskie jak i zagraniczne uczelnie, m.in. Hochschule Weserbergland oraz WSA Bielsko-Biała.

Tematykę konferencji podzielić można na działy:

Edukacja i media w przestrzeni komunikacji społecznej,

Integracja, animacja, tworzenie kultury w mediach,

Komunikacyjne aspekty pomocy i wsparcia

Uczestnicy konferencji postarają się odpowiedzieć na pytania o to, w jaki sposób media przyczyniają się do tworzenia kultury, oraz jak integrują działania kulturalne, a także w jaki sposób komunikacja powinna wspierać działania na rzecz społeczeństwa.

Po bliższe informacje zapraszamy bezpośrednio na stronę internetową konferencji:
http://konferencja.akademiaumiejetnosci.com